Zarządzanie nieruchomościami Stargard

Administrowanie nieruchomościami w Stargardzie to dla nas zadanie, w którym kierujemy się przede wszystkim komfortem mieszkańców i wysoką jakością usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest kompleksowość — dlatego też każdemu Klientowi gwarantujemy rzetelną obsługę, precyzyjną znajomość jego potrzeb wraz z minimalizacją kosztów zarządzania nieruchomościami w Stargardzie.

Wysoka jakość administrowania nieruchomościami w Stargardzie

Nasze realizacje to w głównej mierze zarządzanie nieruchomościami w Stargardzie oraz innych lokalizacjach. Zakres kompetencji zarządcy nieruchomości wchodzi troska o minimalizację kosztów, które związane są z obsługą obiektów. Skupiamy się na tym, aby precyzyjnie analizować podjęte działania i wyciągać z nich niezbędne wnioski, które mogą pomóc w zmniejszeniu kosztów funkcjonowania nieruchomości, co przekłada się na skuteczne oszczędzanie.

Przykładowe realizacje w Stargardzie

W kwestii administrowania nieruchomościami w Stargardzie cieszymy się dużą popularnością, dzięki obiektom komercyjnym, takim jak np. Centrum Handlowe Zodiak — budynek składający się z czterech kondygnacji przeznaczony głównie do lokali handlowo-usługowych.

Oprócz tego jako zarządca nieruchomości sprawujemy pieczę nad miejscami, takimi jak:

  • Wspólnota mieszkaniowa Piłsudskiego 19, 19A, 20, 21,
  • Wspólnota nieruchomości Wyszyńskiego 12-15A,
  • Wspólnota nieruchomości Chrobrego 8, 8A, 8B, 8C,
  • Wspólnota mieszkaniowa 11 Listopada 38,
  • Wspólnota mieszkaniowa 11 Listopada 39-40.

Korzystając z naszych usług, Klienci posiadają kompleksową obsługę finansowo-księgową nieruchomości, kontrolę stanu technicznego nieruchomości, a co najważniejsze otrzymują nasze zaangażowanie w zakresie zaspokajania potrzeb mieszkańców aktualnych lub przyszłych.