Nieruchomości komercyjne

Chr Kupiec

CHR „Kupiec” to trzypiętrowy budynek handlowo-usługowo-rozrywkowy z parkingiem podziemnym. Obsługiwany jest przez dwa niezależne wejścia główne (od ulicy Krzywoustego i ul. Bogusława). Poszczególne poziomy połączone są zarówno schodami ruchomymi, jak i windami osobowymi. Zadbano również o pełną swobodę korzystania z obiektu przez osoby niepełnosprawne.

  • 14.487m2 (5 kondygnacji), 93 miejsca parkingowe
  • 4 sale kinowe „Kino Helios”
  • 23 lokale handlowo-usługowe
WN MONITORING
CHR Kupiec Szczecin
Ch Zodiak

Ch Zodiak

Położone jest w centrum miasta Stargard na rogu ulic Kard. St. Wyszyńskiego i Księcia Barnima. Tu krzyżują się główne szlaki komunikacyjne: MZK, PKP, PKS, a w niedalekim sąsiedztwie znajdują się również podjazdy dla przewoźników prywatnych. Centrum Handlowe jest budynkiem o czterech kondygnacjach nadziemnych z garażowcem w części podziemnej oraz miejscami parkingowymi z tyłu budynku.

  • Powierzchnia najmu 6,7m2 (5 kondygnacji), 70 miejsc parkingowych
  • Sklep spożywczy: Netto
WN MONITORING
Centrum Handlowe Zodiak Stargard
Ch Starówka

Ch Starówka

Obecność w ramach jednego kompleksu zabudowy mieszkalnej i handlowo-usługowej przyczynić się ma do ożywienia tej części miasta i stworzenia nowego „centrum miasta”. To zadanie spełniać będzie przede wszystkim część handlowa kompleksu, która powstała jako odtworzenie pierwotnej przedwojennej zabudowy z lokalami handlowymi w parterze budynków i mieszkaniami usytuowanymi powyżej nich.

  • Powierzchnia galerii handlowej: 14,2 tys. m2, 214 miejsc parkingowych
  • Powierzchnia części mieszkaniowej 6500m2
  • 45 lokali handlowo-usługowych
  • 28 lokali handlowo-usługowych
WN MONITORING
Centrum handlowe Starówka

FABRYKA

Fabryka to budynek o powierzchni 3300m2 biurowej i usługowej znajdującej się na 3 kondygnacjach.

Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w obrębie dzielnicy Zawadzkiego-Klonowica przy Wojska Polskiego 184, róg Unii Lubelskiej oraz Zakładowej.

Ze względu na historyczne znaczenie obiektu, inwestycji przyznano unijne wsparcie w postaci korzystnie oprocentowaną pożyczką w ramach unijnego instrumentu JESSICA.

Inwestycja ta jest projektem firmy F.B.H.U Modehpolmo z siedzibą w Szczecinie. Przebudowa byłej fabryki na cele usługowo-biurowe odbywała się w latach 2014 styczeń – 2015 marzec.

Obowiązek informacyjny dla nieruchomości komercyjnych
FABRYKA, Zawadzkiego-Klonowica, Szczecin

FABRYKA II

Budynek handlowo-usługowo-biurowy obejmujący około 50 lokali o powierzchni od 10m2 do 200m2.

Fabryka II to budynek usługowo-biurowy w Szczecinie, w jakim oferowane są biura do wynajęcia. Obiekt powstał w 1900 i pomimo zrealizowanej przebudowy, zachował swój historyczny charakter. Projekt realizowany jest ze środków pochodzących z funduszu Jessica. Biurowiec znajduje się w granicach dzielnicy Niebuszewo-Bolinko przy ulicy Krasińskiego 10-12, róg Niemcewicza. Znany jest również jako Była Fabryka Stoewera.

Całkowita powierzchnia tego czterokondygnacyjnego budynku to prawie 3000 m 2. Obiekt posiadał windę, trzy klatki schodowe. Na otaczającym terenie znajdują się miejsca postojowe.

Projekt stanowi odpowiedź na stałe zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe w Szczecinie.

Obowiązek informacyjny dla nieruchomości komercyjnych
FABRYKA II, Niebuszewo-Bolinko, Szczecin

POMORSKA 58 SZCZECIN

Obiekty przy ul. Pomorskiej 58 w Szczecinie to kompleks budynków magazynowo – biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 2 207,10 m2.

Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w obrębie dzielnicy Dąbie, w sąsiedztwie nieruchomości o podobnym przeznaczeniu i sposobie użytkowania tj. hurtowania stali, producent systemów szklanych, centrum magazynowe firmy logistycznej, warsztaty usługowe salony samochodowe i firmy transportowe.

Obowiązek informacyjny dla nieruchomości komercyjnych
Kompleks budynków magazynowo – biurowych, Pomorska 58, Szczecin